رژیم اسلامی به بهانه برگزاری جشن های دهه فجر موجب نگرانی و سلب آسایش مردم می شود

ن/ آرام محمدی
آسونیوز
/ کارگزاران رژیم و مهرهای وابسته به حکومت، نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی، همچون روال سالهای گذشته، در جریان برگزاری جشن های موسوم به دهه فجر، موجب سلب آسایش مردم می شوند. رژیم اسلامی هر ساله در زمان برگزاری مراسمات دهه فجر یعنی از 12 تا 22 بهمن، هرساله با برگزاری جشن ها و مانورهای مختص به آن، آسایش و رفاه شهروندان را سلب می کند.

حکام ایران در شرایطی میلیونها دلار صرف هزینه در خصوص برگزاری این جشنها می کنند که، شهروندان در اقصی نقاط ایران تحت شدید ترین فشار و تورم اقتصادی هستند. امسال نیز مسئولین و عوامل حکومتی با ترفندهای مختلف و با برگزاری مانورهای گوناگون، به استقبال سالگرد به اصطلاح پیروزی انقلاب اسلامی رفته اند. در همین ارتباط، جانشین فرمانده انتظامی سنندج، از رژه 57 موتور سوار از فرودگاه سنندج تا میدان آزادی این شهر خبر داد.

مانور موتورسواران ناجا و بسیج و افراد وابسته به حکومت در میدان آزادی شهر سنندج، به نوعی ایجاد مزاحمت برای شهروندان مدنی، همچنین با هدف ایجاد فضای رعب و وحشت و ملیتاریزه کردن سنندج و یا دیگر شهرهای کردستان صورت میگیرد. عوامل حکومتی هر ساله به بهانه برگزاری مراسمات موسوم به دهه ی فجر و یا دیگر مراسمات مذهبی و حکومتی در ایران و شهرهای کردستان، اقدام به ملیتارزه کردن شهرها کرده، و با دایر کردن پست های ایست و بازرسی در خیابانهای اصلی شهر و یا در معابر ورودی شهرها، موجبات آزار و اذیت شهروندان را فراهم می کنند.

رژیم اسلامی در جریان برگزاری این دست از مراسمات، بلاجبار دانش آموزان، دانشجویان، اصناف و بازاریان، کارگران و کارکنان ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی را وادار به شرکت در مراسمات می کند و این اقدام رژیم اسلامی چهره واقعی کارگزاران و حکام مسلط بر ایران را بیش از بیش نمایانتر می کند.PM:01:40:02/02/2019
‌ ‌ 492 ‌‌بار دیده شده‌‌