تلاش رژیم در جهت به بیراهه بردن فعالیت خدمات خودجوش شهروندان مدنی مریوان به مسافرین نوروزی+ عکس

آسونیوز/ بنا به گزارشی که به مرکز خبری آسونیوز رسیده، طبق روال هر ساله و در آستانه نورزماه، جمعی از تعمیرکاران و فعالین مدنی شهر مریوان، در اقدامی انسانی و به صورت خودجوش و بدون هیچ گونه چشم داشتی، به مسافرین و مهمانان نوروزی در این شهر خدمات می دهند. همچنین، در این اقدام انسانی دیگر اصناف مختلف نیز به صورت 24 ساعته به طور مداوم و شیفتی تا پایان تعطیلات نوروز، به مهمانان نوروزی خدمت رسانی می کنند.

در همین ارتباط، سپاه پاسداران مریوان در مرکز موسوم به "چوپانی" که یکی از مراکز و زیر مجموعه های بسیج میبآشد، با فرا خواندن چندین تن از بسیجیان و مهره های وابسته به خود در شهرک صنعتی مریوان، درصدد ممانعت و جلوگیری از این اقدام صنعتکاران و فعالین خودجوش مدنی در مریوان است و خواستار قبضه کردن و بدست گرفتن این طرح انسانی شهروندان مریوانی به نفع خود می باشد.

لازم به یادآوری ست که، سایتها و شبکه های اجتماعی مرتبط با سپاه و بسیج از جمله "زریبار خبر" جهت فریب افکار عمومی و به بیراهه بردن فعالیتهای خودجوش فعالین مدنی و اجتماعی در مریوان، اقدام به نشر و باز نشر جلسه کارگزاران سپاه و بسیح با افراد وابسته خود کرده است. این امر در حالی صورت گرفته این افراد از مهره های وابسته به سپاه و رژیم هستند که در مرکز موسوم به شهید چوپانی در خدمت اهداف و سیاستهای سرکوبگرانه سپاه میبآشند.

ضمنا، تصویر مرتبط با خبر، مربوط به جلسه اعضای بسیج و افراد وابسته به سپاه است که "در همین گزارش ذکر شد" است.PM:01:25:15/03/2019
‌ ‌ 647 ‌‌بار دیده شده‌‌