برادران سپاه قدس یا مافیای مواد مخدر

ن/ سیروان خالدیان
چندی پیش کشتی که حامل حدود ششصد کیلو گرم هرویین بود توسط پلیس سریلانکا متوقف و پس از کشف مواد و محموله، آن راضبط کردند. ضمنا، در تحقیقات مشخص شد که اعضای کشتی توقیف شده از افراد و نیروهای تروریست سپاه قدس و مافیای مواد مخدر بوده اند.
امروز ۹فروردین ۹۸در مرز عراق دویست کیلو گرم هرویین درست در زمانی که پیاز در این بحران اقتصادی در رقابت قیمت با دلار است در حال حمل به عراق، دقیقا در همین پیازها به شکل بسیار حرفه ای جازشده بود، کشف شد.
پیشتر هم، مطالب بسیاری از سایتها و نویسندگان از دست سپاه در ترانزیت مواد مخدر از طریق زمینی، دریایی و هوایی توسط ماهان ایر نوشته شده است.
سابقه نقش سپاه در حمل و فروش مواد مخدر به سال ۶۱ برمیگردد که جمهوری اسلامی با شروع جنگ بین ایران وعراق به خاطر اینکه حکومت نوپایی بود و باید تسلیحات جنگی را تامین میکرد برمیگردد. اما امروز غیر از اینکه مواد مخدر شیوه ای جهت سرگوب جوانان و به دام انداختن انان جهت عدم اگاهی از ظلمی که شبانه روز بر انها روا داشته میشود، نه فقط در ایران، بلکه جمهوری قاچاقچی پا را دراز کرده وبخشی از درامد خویش را از طریق مواد مخدر تامین میکند. از این رو سپاه قدس که سپاه برون مرزی ایران است، به سرکردگی قاسم سلیمانی نه فقط در ترور و جنایات برون مرزی دست دارد بلکه یکی از وظایفشان تهیه  و ترانزیت مواد مخدر به جهان و به خصوص اروپا و اسیای شرق است. اما تمام این جابجایی ها احتیاج به لوازم، نفر، خودرو، سلاح و غیره... دارد که به غیر از سرداران سپاه این کار از گروهی دیگر برنمیاد .
یکی از یاران کهنه قاسم سلیمانی که در حمل و قاچاق مواد نقش به سزایی داشته و دارد سردار سید حسن هاشمی نسب اناری است که هفت سال در لشکر ۴۱ ثارالله از افراد نزدیک به سلیمانی بود و در جبهه جنگ هم باهم مشغول جنایاتی از این قبیل بودند. با پایان یافتن جنگ لشکر ۴۱ به کرمان بازگشت و ظاهرا مشغول جنگ با اشرار مواد مخدر در زاهدان شد. قاسم سلیمانی تا سال ۷۶ به اصطلاح مسئول درگیری ها در شرق کشور که خرده پا بودند و خلل در کار جمهوری اسلامی می انداختند، شد. در این مدت هاشمی نسب معاون سلیمانی شد ونهایتا مسئول مواد مخدر سیرجان و بعد از ان نیز شهر بم شد.
هاشمی طی ازدواجی که در جیرفت (ازدواج دوم) کرد با خانواده ای وصلت کرده بود که تماما در حمل مواد مخدر دست داشتند او و خانواده همسرش به کمک همدیگر مواد را از ده بکری جیرفت به ارومیه حمل میکردند تا از طریق کشور اذربایجان به اروپا برسانند. با توجه به موقعیت  جغرافیایی ایران، وهمسایگی این کشور با افغانستان و تولید حدود ۷۴ درصد مواد مخدر جهان توسط افغانستان، جمهوری اسلامی بهترین راه درامد و حتی تامین برخی موارد مالی را از طریق مواد مخدر بدست میاورد. قاچاق مواد مخدر سالیانه میلیاردها دلارنسیب سپاه پاسدارن میکند که هم اکنون انحصار ان به عهده سپاه است و با تبانی حزب الله لبنان حتی کار خود را در سطحی وسیع تر، جهانی کرده است. سپاه از طریق سردار مرتضی رضایی نیز با همکاری القاعده مواد را از جنوب پاکستان به ایران، و پس از سهم ایران که سیاست پلید الوده کردن جوانان است ان را توسط کشتی های سپاه در خلیج فارس تحویل میگیردو در همان دریای خلیج فارس روی اب ان را با مافیای اروپایی معامله میکند. سردار رضایی نه فقط در مواد مخدر بلکه در قاچاق عتیقه جات نیز دست بزرگی دارد. در این سطح حتی میتوان از سردار محسن رفیق دوست و سرتیپ غلامرضا باغبانی هم نام برد. باغبانی نیز که از بازجویان اطلاعات در مشهد بود توسط قصاب سلیمانی و با تایید جلاد خامنه ای به سپاه قدس پیوست و با فعالیتهای نه فقط تروریستی، بلکه ارتباط گرم با مافیای مواد در خاورمیانه خودی نشان داد و مورد تقدیر رهبر قرار گرفت.
مطلب فوق فقط بخش بسیار کوچکی از دست سپاه در توزیع و فروش مواد مخدر در ایران و جهان است. بر هیچ کس پوشیده نیست که جمهوری اسلامی نه تنها فاسد و جنایتکار است بلکه با تبانی نیروهای نیابتی و نیرویی به نام سپاه قدس و سرداری با افکار پلید که بدون هیچ تحصیلاتی و فقط با جنایت و خونریزی طبق رسم جمهوری اسلامی صاحب فرمان شده است، نه فقط از خوردن حق کارگر دریغ نمیکند، نه فقط حق زن را به رسمیت نمیشناسد، نه فقط هزاران افراد عقیدتی را زندانی و اعدام میکند و در اخر نه فقط انسانی را با حقوق انسانی اش نمیشناسد، بلکه یک جانی و قاچاقچی به الفطره است و حامیانش برصف نمازی می ایستند که سجاده هایشان با خون جوانانی که اعتیاد مواد مخدر زندگیشان را به قبرستان ارزوها تبدیل کرده است، بافته شده است.
رهبرش جانی، دولتش ستمگر، حامیانش سرمایه به قیمت خون، و سپاهش قاچاقچی مواد مخدر است.
پس تنها راه، ریشه کنی کل سیستم نظام جمهوری اسلامی است.
زنجیره های اگاهی ما پیله ایست به دور سیاست های بی رحمانه.
زنده باد ازادی، برابری، سوسیالیزم


AM:10:02:30/03/2019
‌ ‌ 564 ‌‌بار دیده شده‌‌