شهروندان مناطق سیل زده در کرمانشاه، همچنان با بحران مدیریتی مسئولین روبرو هستند

آسونیوز/ بنا به گزارشی که به مرکز خبری آسونیوز رسیده، در پی جاری شدن سیل اخیر در سطح شهر کرمانشاه و برخی از نقاط در تابعیت آن، شهروندان سیل زده این منطقه کماکان با ناکارآمدی و بحران مدیریتی مسئولین و کارگزاران محلی و استانی رژیم جمهوری اسلامی روبرو هستند.

برپایه همین گزارش، شهروندان منطقه کرناچی کرمانشاه پس از آبگرفتگی ناشی از جاری شدن سیل، همچنان در وضعیت نامناسبی بسر میبرند. علیرغم وسعت آبگرفتگی و فوران فاضلاب شهری در این منطقه و خطر انتشار بیماری های واگیردار، مسئولین تا کنون هیچ اقدام جدی در راستای ساماندهی و رفع مشکلات این منطق صورت نداده اند. گفتنی ست دانش آموزان منطقه کرناچی به سبب آبگرفتگی مدارس در بلاتکلیفی بسر میبرند.

در همین ارتباط، جلیل بالایی مدیرکل "مدیریت بحران کرمانشاه" از تخریب زیرساختهای اقتصادی و نابودی مراتع و زمین های کشاورزی در کرمانشاه خبر داده است. ضمنا، مردم روستاهای دشت چمچمال بویژه روستاهای "چمبتان علیا و سفلی" در جریان بارش های اخیر و طغیان رودخانه "گاماسیاب" دچار سردرگمی هستند و ارگانهای مرتبط از جمله حلال احمر و فرمانداری هیچ اقدام صریحی در این مناطق انجام نداده اند.

لازم به ذکر است که، شهروندان دیگر نقاط تابعه کرمانشاه از جمله سرپلذهاب نیز در وضعت نابسامانی قرار دارند. همچنین شهرستانهای صحنه، بیستون و هرسین نیز تحت تاثیر سیل اخیر و بی کفایتی و سوء مدیریت کارگزاران حکومتی میبآشند.PM:07:08:09/04/2019
‌ ‌ 832 ‌‌بار دیده شده‌‌