متهم کردن احزاب کوردی توسط امام جمعه حکومتی پاوه

‌آسونیوز- ملا قادر قادری امام جمعه حکومتی پاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر، ضمن حمایت از حمله ی نظامی ترکیه به کوردستان سوریه، در اظهاراتی تهدید آمیز، احزاب کوردی را متهم به ناامنی در منطقه کرد.

این مهره حکومتی، در خطبه های نماز جمعه ی این هفته، اشاره ای به حملات ترکیه به روژآوا کرد و عنوان داشت که ترکیه از حق قانونی خود جهت مشروعیت دادن به این یورش غیرانسانی استفاده کرده است.

وی در ادامه بیان داشت که، ترکیه از تمامیت ارضی و امنیت خود دفاع کرده و این حقانیت را به خود می دهد که در مقابل هرگونه تهدید واکنش نشان دهد. قادری در شریطی حمله ترکیه به کوردستان سوریه را مشروع می داند که، جامعه جهانی این اقدام را نقض فاحش حقوق بشر، ژنوساید و شکستن مرزهای کشور مجاور می دانند.

متاسفانه ملا قادر قادری به کشته و زخمی شدن ده ها شهروند کورد و همچنین آواره شدن هزاران تن از افراد مدنی منطقه اشاره نکرد.

امام جمعه پاوه در بخش دیگری از اظهارات بهت انگیز خود، احزاب کوردستان ایران را نیز به ناامنی متهم کرد. نماینده خامنه ای در ادامه سخنان ریاکارانه خود، به احزاب کوردی تاخته و عنوان کرد که احزاب کوردستان ایران در خاورمیانه هیچ سود و منفعتی برای مردم ندارند.

لازم به ذکر است که مهره های رژیم ایران در قاموس امامان جماعت، بارها و بارها ضمن یورش به شهروندان کورد، احزاب کوردی را نیز هجمه تبلیغاتی دیکته شده وزارت اطلاعات و سپاه قرار داده اند.AM:10:06:20/10/2019
‌ ‌ 467 ‌‌بار دیده شده‌‌


پربیننده ترین ها ‌