حسن روحانی از پایان قریب الوقوع فاصله گذاری اجتماعی خبر داده است

آسونیوز- علیرغم سیر صعودی بیماری کرونا در ایران و همچنین عدم تغییر در شیب آمارهای رسمی کرونا و مرگ روزافزون ده ها و صدها نفر بر اثر ابتلای به به این بیماری، حسن روحانی رییس جمهوری رژیم ایران از پایان قریب الوقوع محدودیت های "فاصله گذاری اجتماعی" و بازگشایی کسب و کار در قالبفاصله گذاری "هوشمندگ خبر داد.

در حالی روحانی از پایان محدودیت های فاصله گذاری اجتماعی خبر می دهد که، جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، از مرگ 3456 نفر و ابتلای بیش از 55 هزار تن دیگر به این بیماری در ایران خبر داده است.

از آمارهای غیر رسمی و یا گردآوری شده از جان باختن بیش از 5 هزار نفر و ابتلای دستکم 110 هزار تن دیگر به ویروس کرونا در ایران خبر داده اند.

در همین راستا، برخی از رسانه ها امروز شنبه برابر با 16 فروردین ماه؛ از فعالیت وسایل حمل و نقل عمومی و همزمان بازگشایی ادارات دولتی اخبار و گزارشاتی را منتشر رکده اند.

با اعلام پایان محدودیت های فاصله گذاری اجتماعی از سوی حسن روحانی و بازگشایی ادارت دولتی، مدارس و مراکز عمومی و غیره، این امر می تواند موجب عامل انتشار بیشر ویروس کرونا در ایران باشد و وضعیت و شرایط کنونی را از آنچه که هست، بدتر و آن را به فاجعه تبدیل نماید.

از ابتدای ورود و گسترش شیوع ویروس کرونا در ایران که مسبب و بانی اصلی آن نیز خود رژیم بود، با بی تدبیری و عدم تعطیلی مکان های عمومی، نهادها و مراکز مذهبی، عدم قرنطینه قم و تهران "کانون شیوع بیماری"، ادارات دولتی و مراکز تحصیلی، ضمن فریب افکار عمومی و عدم ارئه ی آمارهای دقیق و شفاف و بی توجهی به جان و مال مردم و همزمان احتکار تجهیزات پزشکی توسط سپاه، موجبات مرگ هزاران نفر از مردم ایران را فراهم کرد و هم امنون نیز از پیشگیری و مقابله با این ویروس ناتوان و عاجز است.

رژیم ایران با مسلخ کشیدن مردم و کشتار دسته جمعی تحت سایه کرونا، به مظلوم نمایی پرداخته و این امر را به عنوان راه کاری جهت فرار از تحریم ها و یا لغو آن به کارگرفته است.


PM:03:07:04/04/2020
‌ ‌ 608 ‌‌بار دیده شده‌‌