ادعای عجیب نماینده مجلس ایران: شلیک به هواپیمای اوکراینی عمل خوبی بود

آسونیوز- حسن نوروزی از مهره های حکومتی در کمیسیون قضایی مجلس رژیم ایران در ادعای عجیبی گفت، پرواز هواپیمای اوکراینی مشکوک بوده است و از کنترل ما خارج، و به نظر می رسید که تحت کنترل آمریکا بوده است. به همین سبب شلیک به این هواپیما کار نیروهای نظامی ایران بوده و به خوبی هم عمل کرده اند.

نوروزی در ادامه ادعای عجیب خود عنوان کرده است که، هواپیمای مسافربری اوکراینی یک هفته قبل از ساقط کردن توسط سپاه در اسراییل بوده و دستکاری شده بود. این مهره ی حکومتی در مجلس، در نهایت گفته که در این زمینه هیچ مواخذه و بازداشتی وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که، پرواز 752 تهران به کیف در 18 دی ماه سال گذشته و پس از دقایقی برخاستن از فرودگاه خمینی، با شلیک دو موشک سپاه منفجر و تمامی 176 مسافر و خدمه آن جان خود را از دست دادند.

اظهارات عضو کمیسیون قضایی مجلس رژیم ایران در حالی مطرح می شود که، سازمان هواپیمایی بوئینگ اوکراینی عنوان کرده بود که، هواپیما پیش از اصابت دو موشک سپاه در مسیر و ارتفاع عادی پرواز می کرده است.

همچنین خلبان این هواپیما پس از برخاستن از فرودگاه خمینی، دستکم سه بار مجوز پرواز دریافت کرده بود و نهادهای نظامی از جمله سپاه از زمان دقیق برخاستن هواپیمای اوکراینی باخبر بودند.



AM:10:48:06/04/2020




‌ ‌ 197 ‌‌بار دیده شده‌‌