گفتار درمانی و توصیه های غیراصولی و وقیحانه ی حسن روحانی به مردم

آسونیوز- دستور روحانی مبنی بر از سرگیری فعالیت ادارات، مراکز آموزشی و بازگشت به روال و حالت عادی در شرایطی که ویروس کرونا هر روزه در حال گسترش است، نشان از بی تدبیری دولت و عدم توجه به جان و مال مردم است.

حسن روحانی رییس جمهوری رژیم ایران بر خلاف هشدار سازمان های بین المللی هدارهای سازمان بهداشت جهانی و سازمان های داخلی، به مردم تهران و مراکز استان ها توصیه کرد که به جای وسایل حمل و نقل عمومی، از اسنپ، خودروهای شخصی و تاکسی استفاده کنند.

این در حالی است که مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران از ابتلای 320 راننده به کرونا و مرگ 13 نفر از آنها خبر داده است. مرگ بر اثر ابتلای به بیماری کرونا تنها مختص به رانندگان تاکسی نیست و رانندگان اتوبوس های درون شهری، اپراتورها و کارکنان مترو، پزشکان و پرستاران، کارگران و کارمندان ادارات و پرسنل بانک ها نیز می شود.

در همین ارتباط، پیشتر معاون وزیر بهداشت رژیم از بالابودن مرگ و میر ناشی از کرونا در میان فقرا خبر داده بود و عنوان کرد که ابتلای به ویورس کرونا در وسایل حمل و نقل بیشتر از مکان های دیگر است.

در این میان دستور روحانی برای بازگشایی مشاغل از اواخر فروردین ماه، با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی روبرو شده است. عدم اتخاذ تدابیر لازم و خلاء مدیریتی رژیم در تقابل با کرونا و اظهارات ضدو نقیض مسئولین حکومتی، مردم را نیز سردرگم کرده است.

آنچه واقعیت غیرقابل انکار است، ضعف مدیریت دولت در مهار کرونا، شعاری بودن جو ایران از عمده دلایل شکست رژیم در مبارزه با بیماری کرونا بوده است. هرچند این موضوع جدیدی نیست و 40 سال مداوم مردم درگیر بی کفایتی و سوء مدیریت حکام ایرانی هستند.PM:01:49:12/04/2020
‌ ‌ 157 ‌‌بار دیده شده‌‌