بوکان: ادعای کذب سپاه این شهر مبنی بر کمک به شهروندان

ارسالی از کوردستان ایران- شهرستان بوکان

به ادعای سپاه شهرستان در بوکان، کمک هایی را در بین ۱۳۰۰ خانوار نیازمند تقسیم شده است.

اما اگر به دقت و موشکافانه به آن نگاه کنیم و پیگیری نماییم می بینیم که شرایط به گونه ی دیگری بوده است. متاسفانه افراد خیره خواهی هم که در این بین مشغول جمع کردن کمک به مردم بوکان بوده اند، کل حساب هایشان مسدود، و سپاه حساب های این افراد نیکوکار را خالی کرده تا همه ی کمک های مردمی به اسم این نیرو جلوه شود و یک روش تبلیغی خوب برای آنها باشد.

سرانجام در مورخه ی ۱۰/۲/۱۳۹۹ سپاه بوکان که همه ی کمک های مردمی افراد در بوکان را سلب کرده بود تا به اسم خود تمام کند را در ورزشگاه وحدت بوکان جمع آوری کرد. این اقلام شامل مواد غذایی و ارزاق همچون برنج و روغن و غیره بود.

اما شاهد آن بودیم که این کمک ها هیچکدام بدست افراد نیازمند نرسید و این ۱۳۰۰ بسته کمک معیشتی مواد غذایی تمام و کمال در بین نیروهای سپاه بوکان و خانواده‌ های جیره خور وابسته به سپاه بوکان تقسیم شد و هیچ کمکی به خانواده های ی نیازمند نشد.

حتی مردم شریف بوکان شاهد این بوده اند کسانی که ماهانه ۶ تا ۷ میلیون تومان حقوق از نهادهای از جمله بنیاد به اصطلاح شهید سپاه پاسداران می گیرند و اکثرن خانواده های کم جمعیتی نیز هستند، این کمک ها را دریافت کرده اند.

با این وضع بد معیشتی که گریبانگیر شهروندان کورد است، آیا واقعن این اقدام در این شرایط حساس انسانی بوده که سر مردم را اینگونه کلاه بزارند. افرادی که با این حقوقهای بالا (۶یا۷میلیون تومان) سیر نشوند پس با ده برابر این حقوق ها و ارقام هم سیر نمی شوند.

شما که حق کمک کردن را از هم نوع می گیرید، پس چرا و با چه هدفی برای کمک مردم به یکدیگر را تبلیغ می کنید. لطفا اگر کمکی هم از دستتان بر نمی آید و یاری نمی کنید، نمک روی زخم شهروندان نپاشید و بگذارید لااقل خودشان به خودشان کمک کنند.

جیره خورها و مهره های وابسته رژیم ایران در هر کجا به حد کافی حقوق و دیگر کمک های غیر نقدی را دریافت می کنند و نیازی به این کمک ها نداشته و ندارند. پس چه سودی در کمک به آنها می بینید؟

این وسط فقط مردم فقیر و مظلوم ایران هستند که از نداری و تنگ دستی به فلاکت افتاده اند و بویژه ملت کورد که حتی در کوه ها هم در امان نیستند. یعنی با کار طاقت فرسای کولبری هم نمی گذارید مایحتاج روزانه ی خود را تامین کنند و آنها را در دل کوه ها هم می کشید و به رگبار می بندید.

حالا آمده اید برای تبلیغ و تمام رسانه های وابسته داخلی و خارجی خود را به کار گرفته اید که به مردم کورد کمک می کنید و در عوض به افراد و عناصر خودتان کمک می دهید. پس چرا تبلیغ این را نمی کنید که چگونه اجناس جوانان، زنان و شهروندان کورد کولبر مظلوم و بی گناه را در دل کوه ها آتش می زنید و یا هر روز آنها را به بهانه های واهی اعدام و گلوله باران می کنید.

چقدر می خواهید دروغ بگویید و چقدر قشنگ برای دنیا فیلم بازی می کنید. در کوردستان سر بلند ایران خانواده ای پیدا نمی شود که حکومت و عوامل حکومتی داغدار نباشند. یعنی در هر خانواده یکی پیدا می شود که با بیگ ناهی، سپاه و عوامل اطلاعاتی او را مورد شکنجه و آزار قرار نداده باشد. حالا آمده اید با یک کیسه برنج و روغن ملت کورد را فریب دهید.

اما ملت غیور و با شرف کوردستان خیلی از آن باهوش تر هستند که شما فکر می کنید، و مدام در تلاشید که آنها را فریب دهید. ملت کورد از زمان بر روی کار آمدن رژیم جمهوری اسلامی یا جمهوری دیکتاتوری جرم و جنایت فهمید که چقدر سیاست کثیفی دارید و به چه اندازه دشمن ملت کورد هستید. البته نه فقط ملت کورد بلکه همه ی ملت های ایرانی.

مگر یادتان رفته بجای اینکه ملت کورد را در همه جریانات سیاسی ایران شرکت دهید و آنها را نیز جزو شهروندان درجه ۱ حساب کنید، سپاه پاسداران را با طرز تفکر نژاد پرستانه پرورش دادید تا به شهروندان کورد حمله ور شوند و آنها را قتل و عام کنند. باز هم هزاران تبلیغ نادرست و غیر واقعی علیه کورد ها می کنید برای همان افکار پلید و سیاست های مغرضانه ای که در سر دارید.

به اسم کمک، تبلیغ برای خود درست می کنید تا بگوئید ما دوست ملت کورد هستیم و باز هم همان عوام فریبی چندین و چندساله که شکست خورده است. حنای شما دیگر رنگی ندارد و سپاه جرم و جنایت چهره اش برای کل دنیا و جامعه ی جهانی مشخص شده که یک گروه تروریستی است.

مگر می شود یک گروه تروریستی به مردم کند، یک گروه تروریستی بغییر از قتل، کشت و کشتار کار دیگه ای بلد نیست و با عملکردشان این راثابت کرده اند.

پس برای مردم کورد اشک تمساح نریزید چون خود شما (سپاه پاسداران) از هزاران تمساح بدتر هستید، فقط خون مردم را به شیشه کرده اید.

به جای کمک به مردم ایران آنها را در اعتراضات به گلوله می بندید. به جای کمک به شهروندان، شاخه های تروریستی در منطقه و جهان ایجاد می کنید تا همه را به خاک و خون بکشید، حالا شماها آمده اید کمک کنید؟ ملت کورد آگاه اند. و ملت کورد آگاهند و اهداف شوم تان را به خوبی درک می کنند.

حال بروید و اگر می خواهید کمکی هم بکنید به خودتان

کمک کنید. مردم با غیرت ایران و بویژه کورستان به کمک های سپاه تروریست هیچ نیازی ندارد. شما فقط باعث خجالت این ملت هستید.


PM:06:52:01/05/2020
‌ ‌ 546 ‌‌بار دیده شده‌‌