کمک های اهدایی به ایران برای مبارزه با کرونا، به لبنان اهدا شد

آسونیوز- در شرایطی بحرانی کرونا و در حالی که مردم ایران سخت درگیر کرونا و مشکلات اقتصادی هستند و این وضعیت هر روزه بدتر و در حال تشدید شدن است سفارت رژیم جمهوری اسلامی ایران در بیروت اعلام کرد: در چارچوب بیان عمق روابط برادرانه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری لبنان امروز هواپیمای ایرانی حامل دستگاه تنفس مصنوعی و مقداری کیت تشخیص به علاوه وسایل حفاظت پزشکی به لبنان می‌رسد.

این کمک ها در حالی صورت می گیرد که سپاه و ارگان های وابسته حکومتی با احتکار وسایل و تجهیزات پزشکی مشکات عدیده ای را برای مردم فراهم کرده اند و در مقابل نیز هزینه تست و مراحل درمانی مبتلایان به ویروس کرونا در مراکزدرمانی ایران از بیمار گرفته می شود.

این کمک ها نشان از آن دارد که حکومت بی کفایت ایران هیچ مسئولیتی در قبال مردم خود نداشته و مشکلات و بیماری مردم در الویت بندی هایش قرار ندارد و همچنان باید حق طبیعی شهروندان ایرانی، توسط هم پیمان ایران چپاول شود.

قابل ذکر است که رژیم ایران همچون روال همیشگی، تجهیزات پزشکی و درمانی و همچنین تسلیحات نظامی و کمک های مالی خود را برای شبه نظامیان حزب الله که تحت حمایت کامل ایران هستند، ارسال می کند.


PM:09:24:05/05/2020
‌ ‌ 504 ‌‌بار دیده شده‌‌