مجلس یازدهم: نظامی، فاسد و مدعی

آسونیوز- مجلس یازدهم شورای اسلامی با اکثریت اصولگراها، در حالی آغاز به کار کرده، که به گفته آنان، مجلسی به اصطلاح قوی و با هیئت رییسه ای کاردان و جهادی است.

این تعریف و تمجید در حالی است که، پاسدار محمدباقر قالیباف که بر کرسی ریاست مجلس تکیه زده، دارای پرونده های گسترده فساد و تخلفات اداری و مالی بیشماری در پست های مختلف دولتی و نظامی است.

همچنین علاوه بر خود قالیباف، 12 نفر از اعضای هیئت رییسه ی مجلس یازدهم، از سرکرده های نظامی سپاه و بسیج هستند. همچنین جمعی دیگر از عناصر مجلسی از نیروهای سپاه هستند.

علیرضا زاکانی از جمله افراد وابسته به بیت خامنه ای "دفتر بازرسی"، و یکی از نمایندگان کنونی مجلس است که ژست مبارزه با فساد را به خود گرفته و برای ریاست فراکسیون مردمی به اصطلاح نیروهای انقلابی خیز برداشته است.

نمایندگان حکومتی در مجلس، همواره برای سهم بیشتری از سفره ی انقلاب برای همدیگر و همچنین در مقابل دولت روحانی خط و نشان می کشند.

از جمله مواردی که در همین ابتدای کار، مجلس رژیم برای روحانی و دولت او موضع گرفته را می توان "احضار رییس بانک مرکزی، رییس سازمان برنامه و بودجه و 3 تن از وزرای دولت روحانی" به مجلس را نام برد.


PM:10:07:05/06/2020
‌ ‌ 122 ‌‌بار دیده شده‌‌