استمرار زنجیره قتل های ناموسی، این بار در کرمان

آسونیوز- در پی زنجیره قتل های ناموسی در ایران که تا کنون نیز ادامه دارد، ریحانه عامری 22 ساله توسط پدرش در کرمان به قتل رسید.

تصاویر و گزارشات منتشر شده در برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی و همچنین تایید سرکرده نیروی انتظامی کرمان، حاکی از آن است که، روز سه شنبه برابر با 27 خردادماه جاری، ریحانه عامری از سوی پدرش با ضربات میله آهنی به قتل رسیده است.

گفتنی است که، پدر ریحانه ساعت 11 شب به قتل دخترش اعتراف کرده و این در حالی بوده که ریحانه عامری تا دو ساعت قبل از مرگش زنده بوده و به علت خونریزی شدید جان خود را از دست داده است.

در همین ارتباط نیز، پس از قتل رومینا اشرفی توسط پدرش در اوایل خردادماه امسال، طی دو هفته اخیر تا کنون، چندین مورد دیگر از قتل های ناموسی که توسط افراد خانواده و یا طایفه صورت گرفته، در تهران، مشهد، آبادان، زاهدان صورت گرفته است.

در حالی زنجیره قتل ها ناموسی در ایران روبه افزایش است که، مجلس ششورای اسلامی رژیم ایران، پس از 10 سال، لایحه ی حمایت از کودکان را به تصویب رساند. اما با عدالت کمتر و مسئولیت محدود در مجلس.

کشتارهایی که در قالب "قتل های ناموسی" در ایران با قساوت صورت می گیرد، با حمایت و البته جهالت بی چون و چرای قانون، حاکمیت و مراجع تقلید رخ می دهد.

PM:02:13:17/06/2020
‌ ‌ 316 ‌‌بار دیده شده‌‌