تهدید شهروندان سقزی از سوی فرمانداری این شهر

تهدید شهروندان سقزی از سوی فرمانداری این شهر

آسونیوز/ در پی جاری شدن سیل در ایران و ناتوانی رژیم اسلامی در جهت مدیریت و حل بحران ناشی از سیل، شهروندان کورد در شهرهای مختلف کردستان از جمله در مریوان، سقز، سرپلذهاب، روانسر، جوانرود، کرمانشاه، سنندج، سردشت، پیرانشهر و دیگر نقاط کردستان، به صورت خودجوش و در حرکتی انسانی اقدام به جمعآوری و کمک های مردمی به مناطق سیل زده کرده اند.

در همین ارتباط، اخیر شهروندان سقزی با درخواست از فرمانداری این شهر خواستار صدور مجوز جهت جمع آوری مستقیم کمک های مردمی توسط معتمدین محلی و افراد سرشناس شهر شده اند، اما متاسفانه فرماندار سقز که خود از عوامل اطلاعات و سپاه و یکی از مهرهای دست نشانده حکومت در این شهر می باشد، ضمن تهدید شهروندان، با این درخواست انسانی مخالفت کرده، و از شهروندان سقزی درخواست کرده است که، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مراکز دولتی تحویل دهند.

درخواست فرماندار رژیم در سقز با مخالفت شهروندان روبرو شده است و شهروندان سقزی براین باورند که، کمک های آنان صرف گروه های تروریستی تحت حمایت ایران در سوریه و عراق و لبنان و دیگر نقاط خواهد شد. عملکرد کارگزاران رژیم اسلامی در مدیریت بحران وقایع "مترقبه و غیرمترقبه" در طول 40 سال زمامداری و تسلط این رژیم بر ایران، همچون روال همیشگی بر پایه فریبکاری و دروغ پردازی بوده، و کارگزاران رژیم علاوه بر عدم کمک رسانی، ساماندهی و یا مدیریت بحران، مانع از یاری رساندن دیگر شهروندان به مناطق آسیب دیده شده است.

رژیم اسلامی علاوه بر عدم یاری رساندن به شهروندان، در جهت ممانعت از اعتراضات مردمی و شورش های مدنی، به گسیل و روانه کردن عوامل سرکوبگر خود به این مناطق اقدام می کند.613 بار دیده شده‌‌


PM:03:23:04/04/2019