سیل/ یا خون به قیمت فرار از تحریم ها

سیل/ یا خون به قیمت فرار از تحریم ها
ن/ سیروان خالدیان
از بیست و نهم اسفند ماه شاهد فجایع و خشونت به ظاهر طبیعی سیل هستیم .
اولین بار گلستان، بعد پنجم فروردین شیراز که نتیجه عمدی سپاه از محله اکبراباد که پادگان سپاه در ان واقع بود، و در چند روز اخیر شامل درود لرستان، اطراف اهواز، پل دختر، و غیره شد.
اما بدون پیش زمینه از خود بپرسیم در این بحران:
#چرا حتی یک کارشناس علمی دلیل قانع کننده ای از سیل های اخیر نیاورد؟؟؟؟
#چرا منابع تغییرات جوی هوا هیچ اطلاعات خاصی نداشتند؟؟؟
از همه مهمتر، جمهوری اسلامی با ادعای دست یابی به بزرگترین تکنولوژی ها، چرا خلق زیر یوغ سرمایه را از به اصطلاح تغیرات جوی خبردار نکرد؟
اما اصل جریان........
جمهوری اسلامی برای روز مبادای خود، که اگر در جنگها به دام افتاد، اگر خود را در بن بستی دید، اگر شرایط سقوط را لمس کرد، بهترین بهانه را حمله طبیعت از جمله سیل و زلزله یافت.
بنابراین سال ۹۶ با انجام ازمایش موشکهای s300 که از روسیه (تنها پشتیبان همیشه خیانکار)خریداری کرده بود و در عمق منطقه ممنوعه ازگله کرمانشاه ان را در معرض ازمایش قرارداد باعث مرگ ومیر هزاران غیر نظامی بی دفاع شد و حتی خون آنان، فرش قرمزی شد تا سرداران سپاه برروی ان جولان دستیابی به سلاحهای کشتار جمعی را بدهند.
تونل ۱۶ کیلومتری ازگله که مرز عراق را میگذراند، راهی برای جنایت سپاه، و رساندن سلاح به حشد وحشی بود که برای حفظ دریچه های ورود، حاضر بودند مردم کورد کرمانشاه، ازگله، ثلاث باباجانی، و حتی دربندیخان عراق را به خاک سیاه بنشانند، اما به اهداف پلیدشان بها ببخشند.
اما ازمایش موشکها به قیمت جان هزاران بی گناه تمام شد که تاثیرات ان را نه تنها در زنگی چادر نشینی هنوز روئیت میکنیم، حتی جمهوری اسلامی به ان هم راضی نشد و این بار با سیل ساختگی، ویرانی را هدیه سال نو کرد.
شهریور ۹۷ طبق خواسته پیشین، جمهوری اسلامی سیستم بارور کردن ابرها که قبلا از ارباب پوتین خواسته شده بود، مورد قبول واقع شد و در اوایل اذر ۹۷ تحویل داده شد که تلوزیون کانال 2 جمهوری ایلامی هم ان را تایید کرد.
بنا براین رژیم داعش صفت جمهوری اسلامی به سیستمی علمی دستیافت، اما ایا این دستیابی جهت عدم وجود اب و کمک به نبود خشکسالی و خدمت به انسانها بود؟ یا جهت قتل عامی مخوف و به ظاهر طبیعی؟؟؟؟
پاییز ۹۷ سرداران جنجال طلب جلسه ای تشکیل دادند، اتاق فکر سپاه پاسدارن این بار حسین طائب را به نمایندگی خامنه ای، سردار حاجی زاده مسئول نیروی هوافضای نیروی هوایی سپاه، محمد صحرارودی(مسئول ترور دکتر قاسملو)که امروز نامش تغیر کرده و محمد علی جعفری و فرمانده کل سپاه، را مسئول عملیاتی جدید کرد تا چند هدف را پیگیری کنند.
عملیات از این قرار بود که درست پیش از نوروز ۹۸سیستم بارور کردن ابرها که از طرفه روس بود، را اجرایی کنند. تا نظر جهان و بخصوص اتحادیه اروپا را به خود جلب کنند تا حتی با مظلوم نمایی وانمود کنند که  تحریمها باعث عدم امداد رسانی به مردم سیل زده شده، تا بلکه راهی برای برون رفت بیابند و از طرف دیگر از هراس اینکه نیروهای نیابتی جمهوری اسلامی در سوریه، لبنان، یمن، و عراق گرسنه بمانند و با توجه به بحران اقتصادی، از تامین انها باز بمانند ، کمکهای اروپایی را دریافت کرده و بدون کوچکترین توجهی به خلق ستمدیده، آنرا به کشور های مقصد برسانند.
سیستم باروری:
کپسولهایی در شکل فشنگ که دارای مواد یُدید نقره هستند و باعث تسریع باروری میشوند در لنچرهای هواپیمای C130 سپاه توسط اپراطورهای دوره دیده ان جای گذاری میکنند. این خشاب ها 36 تایی و هر هواپیما میتواند 344 کپسول را حمل کند که در مصاحبه تلوزیونی پاسدار حاجی زاده، خود به فعالیت یک هواپیما در مرحله اول و دوهواپیمای سپاه در مرحله بعدی اعتراف کرد.
در صورتی که مرکز پیش بینی عملیات شرایط جوی را تایید کرد و طی ارتباطی که با کارشناسان مستقر در هواپیما دارند و طبق ارتباط آنلاینی که کارشناسان با ضریب های مختلف هواشناسی جهانی دارند، این فشنگها در فواصل 40 متری از هر هواپیما فقط 4 عدد پرتاب شده و باعث باروری ابرها، و نهایتا باران زایی میشود.
اما از انجایی که جمهوری اسلامی هدف در ویرانی  و مظلوم نمایی داشت، نمک این آش روسی را زیاد کرد و باعث این فجایع شد.
بحث عدم رسیدگی به مردمی که مورد اصابت این وحشیگری قرار گرفتند حتی به هزاران قلم قابل وصف نیست و تنها حرکت جمهوری اسلامی سینه زنی آخوندها در اب های متجاوزانه به گلستان و اواز، هر که دارد هوس کربلا بسم الله... بود.
عدم سقوط نیروهای تروریست  قیمتش، صدها خون بود.
این برنامه خریداری شده از روسیه و اجرای آن توسط سرداران سپاه بوده و هست، و اگر بیدار نشویم حتی قیمتهای گزاف تری را باید پرداخت کنیم. به راستی چه حدسی میتوان زد که به قیمت خریداری سیستم بارور کردن ابرها، مجوز دفن زباله هسته ای که فاجعه ای بس عمیق تر را رقم میزند را حاکمان در ازای این سیستم قبول نکرده باشد.؟؟؟ و اگر
دقیقه ای دیر تر از خواب بیدار شویم، با فاجعه ای جبران ناپذیر مواجه خواهیم شد.
بزرگترین سلاح دست خالیها، اگاهی از دنیای پیرامون است.
تنها راه نجات، از سقوطی که جمهودی اسلامی  برایمان رقم بیداریست.
بیدار باشیم‌ تا خواب از چشم‌ ظالمان بزداییم.
زنده باد ازادی، برابری، سوسیالیزم627 بار دیده شده‌‌


AM:09:29:13/04/2019