برگزاری سمینار سیاسی کومه له در کلن آلمان

برگزاری سمینار سیاسی کومه له در کلن آلمان

آسونیوز/ بنا به گزارشی که به مرکز خبری آسونیوز رسیده، در پی فراخوان قبلی کمیته خارج از کشور و با همکاری کمیته کومه له در آلمان، شنبه برابر با 1/6/2019 میلادی سمیناری سیاسی با حضور جمع کثیری از اعضا و کادرهای کومه له و همچنین دوستداران و هواداران حزب و با حضور رفیق عبدالله مهتدی دبیر کل حزب کومه له کردستان ایران در کلن برگزار شد.

ابتدای جلسه با پخش سرود بانگه واز سرود رسمی کومه له و چندین لحظه سکوت در گرامیداشت یاد جانباختگان کومه له و تمامی جانباختگان راه آزادی همراه بود و سپس رفیق علی رنجبر از اعضای کمیته مرکزی حزب، ضمن خوش آمدگویی به حضار آغاز کنفرانس را اعلام نمود.

رفیق عبدالله مهتدی در بخشی از سخنان خود، وضعیت و شرایط کنونی منطقه و ایران را مورد تحلیل قرار داد. ایشان در ادامه، آخرین موارد و رخدادهای پیش آمده میان ایران و آمریکا را تشریح کرد. وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد که در صورت وقوع جنگ میان ایران و آمریکا، کومه له به عنوان یکی از احزاب اصلی و تاثیر گذار در جنبش و مبارزه مردم ایران و کردستان چه نقش و وظایفی را ایفا میکند و موضع کومه له در این راستا چه خواهد بود. و یا اینکه چه برنامه و آلترناتیوی را برای حال و آینده در دستور کار قرار خواهد داد؟

از دیگر موضوعات ارائه شده از سوی رفیق عبدالله مهتدی، تحلیلی بر موقعیت احزاب و چگونگی ارتباط و همکاری احزابی که به دمکراسی معتقدند، بود. وی در ادامه به وظیفه و نقش کومه له در سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی ایران اشاره کرده و ابراز داشت، ما به عنوان کومه له میبآیست نیروی خود را بیش از گذشته در راستای سرنگونی رژیم اسلامی تقویت کرده و منسجم تر از قبل اقدام نمائیم.

پایان کنفرانس نیز به گفتگو و همچنین گفتو شنود حضار با رفیق عبدالله مهتدی اختصاص یافت.627 بار دیده شده‌‌


AM:09:59:06/06/2019