تداوم اختلاس و دزدی های کلان کارگزاران حکومتی اینبار در بانه

تداوم اختلاس و دزدی های کلان کارگزاران حکومتی اینبار در بانه

آسونیوز/ بر پایه گزارش رسیده به مرکز خبری آسونیوز، در استمرار دزدی های گسترده، فساد اداری و اختلاس کارگزاران حکومتی در ایران و شهرهای کردستان، امروز دوشنبه برابر با 25ام شهریور 1398 خورشیدی، شهردار حکومتی بانه "حاجی وریا وثوقی" به اتهام 125 میلیارد تومان اختلاس و دزدی از طریق فروش زمین های ملکی و سرمایه های شهروندان و همچنین فروش مغازه های متعلق به شهرداری بانه و دیگر اموال وابسته به شهرداری این شهر بازداشت، و به اداره کل اطلاعات سنندج منتقل شد است.

وریا وثوقی از افراد عضو گیری شده اطلاعات می باشد که با مدرک کارشناسی پرستاری با زدو بند و همچنین اعمال نفوذ اطلاعات به پست شهرداری بانه رسید.

 

لازم به یادآوری ست که، در آستانه انتخابات حکومتی در ایران، ادارات و نهادهای حکومتی با همکاری دستگاه بیداد رژیم جمهوری اسلامی جهت فریب افکار عمومی، برخی از مهرهای وابسته "عمدتا مهره های سوخته" به نهادهای امنیتی و حکومتی را بازداشت کرده تا از این طریق به تسلط غیر مشروع خود حقانیت و وجه قانونی بدهند.

عملکرد چهل ساله دستگاه های امنیتی و دستگاه به اصطلاح قضایی رژیم ایران بر هیچکس پوشیده نیست و بر عکس خود نهادهای امنیتی سرمنشاء تمامی اختلاس، دزدی و رانتخواری های حکومتی و غیر حکومتی هستند.576 بار دیده شده‌‌


PM:03:18:16/09/2019