پمپئو: تلاش مستمر برای عقب راندن رژیم ایران

پمپئو: تلاش مستمر برای عقب راندن رژیم ایران

آسونیوز- براساس خبرهای منتشرشده، "مایک پمپئو" با اشاره به خطر افزایش نفوذ ایران در سوریه گفت: تلاش ها برای به عقب راندن ایران از سوریه به صورت واقعی و جدی ادامه دارد و به شکل مستمر دنبال می شود.

پمپئو روزیکشنبه 20 اکتبردر گفت وگو با یک شبکه خبری گفت: به شما اطمینان می دهم که بر خلاف رویکرد دولت قبلی آمریکا که ایران را به عنوان متحد راهبردی امنیتی خود در خاورمیانه برگزیده بود، دولت کنونی آمریکا برای عقب راندن ایران هم جدی است و هم مستمر.

پمپئو با بیان اینکه امنیت در خاورمیانه بیشتر شده است گفت: ما رویکرد بسیار متفاوتی دربرخورد با ایران اتخاذ کرده ایم. جمهوری اسلامی ایران این مسئله را حس کرده و به خاطر کارهای ما امنیت و ثبات در خاورمیانه بیشتر شده است.

وزیر خارجه آمریکا همچنین گفت: «من به شما اطمینان می‌دهم که جمهوری اسلامی ایران دارد اثر قدرت و فشار کامل ایالات متحده آمریکا را حس می‌کند و این تاثیر هر روز حس می‌شود و همین طور در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ما آن قدر این راهبرد را ادامه می دهیم تا آن که رژیم ایران رفتارش را عوض کند. ما به این سیاست تعهد کامل داریم و اطمینان دارم که سرانجام موفق خواهیم شد.215 بار دیده شده‌‌


AM:09:43:21/10/2019