40 کشته و 200 زخمی در تشییع جنازه ی قاسم سلیمانی

40 کشته و 200 زخمی در تشییع جنازه ی قاسم سلیمانی

آسونیوز- تشییع جنازه ی قاسم سلیمانی در کرمان تاکنون 40 کشته و 200 زخمی برجای گذاشت.

از شهرهای مختلف ایران مردم زیادی برای تشییع جنازه ی "قاسم سلیمانی" به کرمان اعزام شده بودند که در جریان آن دست کم 40 نفر کشته و 200 نفر زخمی شدند.

شرکت در تشییع جنازه "قاسم سلیمانی" بدون اینکه نگاهی به سابقه فرد کشته شده بکنند، فردی که توانست با دلارهای نفتی ایران، خاورمیانه را به آتش بکشد، میلیون ها نفر را کشته و میلیونها انسان دیگر را در سوریه و لبنان و یمن و فلسطین و ... آواره کند و جان میلیون ها کودک بی گناه را به خاطر هوس های بیمار گونه ی خود قربانی کند.

لازم به ذکر است که عده ی کثیری از این مردم از شهرهای مختلف به اجبار به این تشییع جنازه اعزام شده بودند تا مراسم نمایشی تشییع جنازه ی قاسم سلیمانی را باشکوه تر نشان دهند.

همچنین در اکثر نقاط ایران مردم با فشار نیروهای حکومت و با اجبار در مراسم تشییع جنازه ی قاسم سلیمانی شرکت کردند.

درست کردن سیاهی لشکر با متوسل شدن به انواع و اقسام شیوه ها از جمله بستن به زور مغازه ها، تعطیلی مدارس و لغو امتحانات دانش آموزان و دانشجویان، و اعزام اجباری دانش آموزان و دانشجویان و مردم به این مراسم از جمله اقدامات حکومت بود.

در همین ارتباط، نیروهای حکومتی با چسباندن تصویر قاسم سلیمانی بر روی تاکسی ها، چاپ و پخش پوستر و بنرها و زدن آنها در چهار راه ها، چه در مراسم قاسم سلیمانی و چه در شهرهای دیگر ایران سعی درعزادار نشان دادن مردم داشتند.223 بار دیده شده‌‌


PM:04:01:07/01/2020