تحلیلی گذرا بر سناریوی تازه سرکرده سپاه بیت المقدس کردستان در مورد خانواده های احزاب کوردی

ن/ آرام محمدی

آسونیوز/ اخیرا رسانه های حکومتی از نشست خبری فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خبر داده اند. به گفته خبرگزاریهای شرکت کننده در این نشست، رجبی به موضوع مهمی مبنی بر دلجویی سپاه از خانواده های کشته شدگان احزاب کوردی اشاره کرده است.

این سرکرده سپاه از دلجویی و دیدار با اعضای خانواده های به قول وی کشته شدگان احزاب کورد خبر داده و عنوان کرده است که ما در دیدار این خانواده ها، ضمن سرکشی و دلجویی از آنان مشکلات روزمره آنها را برسی و برطرف خواهیم کرد. وی در ادامه اظهارات خود ابراز داشته که در هیچ کجای دنیا چنین چیزی وجود ندارد که نظام با خانواده دشمنان قسم خورده خود این چنین رفتار نماید. او همچنین گفت که اعضای خانواده های احزاب کوردی از مسیر و راهی که فرزندان و یا خانواده های آنان در پیش گرفته اند ابراز پیشمانی و ندامت کرده و به رهبر ایران و نظام وفادار هستند.

رجبی غافل از اینکه خانواده ها و اعضای جانباختگان احزاب کورد از ارزش و اعتبار مضاعف و ویژه ای نزد شهروندان و همچنین احزاب کوردی برخوردار بوده و همیشه از پیوستن فرزندانشان به صفوف  مبارزاتی و انقلابی احزاب به عنوان ارزش و افتخار یاد کرده و در این راه پرافتخار از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده اند. مردم ایران و کردستان به خوبی واقفند که طی ماه های گذشته، سپاه در فهرست گروه های تروریستی آمریکا قرار گرفت و این اقدام بیش از گذشته ماهیت این نیروی سرکوبگر را نمایان ساخته است.

رجبی سرکرده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان عجیب و بعضا مغرضانه، و با سناریو سازی همیشگی بر علیه احزاب کوردی و خانواده های آنان در این نشست خبری با برخی از رسانه های حکومتی عنوان کرد که ما به خانواده های کشته شدگان احزاب کورد سرکشی کرده و از آنها دلجویی می کنیم. همچنین این سرکرده نظامی سپاه در اظهارات خود و در ادبیاتی قبیحانه از جانباختگان صفوف مبارزاتی احزاب کورد، از واژه کشته شدگان نام برده است.

رجبی در نشست خود با رسانه های حکومتی، به برخی از برنامه های به اصطلاح فرهنگی و اجتماعی این نیروی سرکوبگر از جمله کنگره 5400 کشته کردستان اشاره کرد و گفت: در جریان این کنگره از خانواده های احزاب کوردی دلجویی میشود.

اما رجبی به یورش و کشتار مردم بی دفاع کردستان در 28 مرداد 58 که تا کنون نیز ادامه دارد، فشار بر خانواده های احزاب کوردی، بازداشت، شکنجه، سناریو سازی های پی در پی، حبس های طولانی مدت و بعضا صدور حکم اعدام جوانان و اعضای این خانواده ها در دادگاه های فرمایشی و چند دقیقه ای اشاره نکرده و با وقاحت تمام از دلجویی کردن آنان سخن می گوید. مردم ایران و بلاخص ملت کورد به خوبی می دانند که از ابتدای چهاردهه زمامداری و تسلط رژیم جمهوری اسلامی بر ایران، ملت کورد به عنوان ملتی شجاع و کردستان همیشه به عنوان سنگر استقامت و مقاومت شناخته شده و در عین حال و در همه عرصه های زمانی و مکانی مورد تهاجم نظامی و همچنین هجمه های تبلیغی رژیم ایران قرار گرفته است و شهروندان کورد با سناریوسازی های رژیم و نگاه مغرضانه و امنیتی و سیاسی حکومت و حکام ایران به خوبی آشنایی دارند و تا کنون نیز در مقابل تمامی این اقدامات سرخم نکرده اند.

سپاه پاسداران به عنوان نیرویی سرکوبگر و تروریست در کردستان، از هیچ تلاش و کوششی در جهت سرکوب، کشتار، اعدام، بازداشت جوانان و شهروندان کورد به ویژه خانواده های جانباختگان و اعضای احزاب کوردی دریغ نکرده است و با تمامی شیو ها و حربه های موجود، سعی در محبوبیت خود در میان ملت کورد در کردستان ایران را دارد. اما خوشبختانه شهروندان کورد با درایت و هوشیاری کامل با سناریو و برنامه های رژیم جمهوری اسلامی و سپاه آشنایی دارند و تمامی این اقدامات گمراه کننده را خنثی خواهند کرد. یکی از اهداف و استراتژی همیشگی سپاه در کردستان، ایجاد تفرقه، بدبینی و جدایی مابین احزاب کورد و مردم بوده است. اما این حربه سپاه همیشه با جواب قاطع شهروندان روبرو بوده، و بلعکس خانواده ها و شهروندان کورد، یاری گر نیروهای پیشمرگه و احزاب کوردی بوده اند و این اظهارات سرکرده سپاه بیت المقدس نیز همچون دیگر سناریو های ساختگی سپاه و ارگانهای امنیتی همانند پیکانی رها شده در تاریکی و سناریویی ساختگی در قبال ملت کورد بوده و به زباله دان تاریخ می پیوندد.PM:05:29:12/06/2019
‌ ‌ 886 ‌‌بار دیده شده‌‌