بحران اقتصادی و معیشتی، یکی از دغدغه های جدی مردم ایران

هشیو هاشم
مهمترین دغدغه مردم ایران با افزایش تنش ها میان رژیم ایران و کشورهای اروپایی و بالاخص آمریکا مردم کوچه و بازار را در ایران  بخاطر مشکلات اقتصادی و معیشتی رنجی دشوار داده است.  

در حالی که رژیم ایران بدون در نظر گرفتن منافع مردم فقیر ایران ظرفیت غنی سازی خود را افزایش داده است و از تعهدات برجامی خود تخطی کرده است، بحران تازه ای میان رژیم ایران و کشورهای اروپایی و آمریکا ایجاد شده است ،که این چالش بزرگ باعث شده فشارهای زیاد اقتصادی برای مردم بیشتر از قبل شود.

کاهش تعهدات برجامی از سوی رژیم دیکتاتور ایران وضعیت مردم بیچاره ی  ایران را بغرنج کرده است، متاسفانه رژیم ایران فقط بفکر قدرت طلبی خود است و بجای پایبند بودن به تعهدات برجامی و میز مذاکره فکر جنگ افروزی ست و سلطه ی پوشالی در سر می پروراند و باعث شده سفری مردم خالی و خالی تر شود.  

رژیم ایران که باعث و بانی مشکلات فراوان مردم مظلوم ایران است و مردم ایران را در هیچ یک از مسائل مهم مملکتی سهیم نمی داند، حالا مردم را با شعار مقاومت فریب داده است و آنها را سپر بلای خود در برابر کشورهای جهان کرده است ،هرچند که مردم ایران دیگر اعتنایی به رژیم فاسد  ندارند و این سیاست های غلط را حاصل کژاندیشی های حکام اسلامی می دانند.

مردم  هنوز جنگ ایران و عراق را فراموش نکرده اند و تمایلی به جنگ ندارند اما این رژیم نا کار آمد و بی مسولیت ایران افرادی افراطی را در خود پرورش داده که به جای صلح و دوستی فریاد جنگ سر می دهند و در کاخ ها که الان بیت نام گرفته راحت نشسته اند و شعار مقاومت سر می دهند.

این افراد نالایق افراطی که در دولت رژیم فاسد ایران قرار دارند در کاخ های ۱۵۰۰ متری نشسته اند و دغدغه نان و صاحبخانه را ندارند، مدام  به مردم می گویند مقاومت کنید! اما مگر توان مقاومت برای مردم فقیر ایران باقی مانده است؟

درست است که همه ی کشورها حق دستیابی به فن آوری صلح آمیز هسته ای را دارند.  با این شرایط بد اقتصادی که مردم ایران دارند و فقر بیداد می کندآیا وقت این است که رژیم خیانت کار فعالیت های هسته ای جنگ طلبانه ی خود را از سر بگیرد؟

زمان جنگ ایران و عراق را کسی فراموش نکرده که چقدر خانواده ها داغدار شدند و به چه اندازه جوانان و کودکان از بین رفتند یا ویرانی های آن زمان هنوز بعد از گذشت ۳ دهه آثارش باقی مانده است به ویژه در مناطق مرزی مثل کردستان و خوزستان  ،حالا بازهم این رژیم خون ریز ایران می خواهد جنگی دیگر را راه اندازی کند.

در ایران با وجوداین همه گرانی و مشکلاتی که مردم دارند رژیم جنگ طلب هر روز دست به یک مانور نظامی میزند، همه ی سرمایه های مملکت را دود و آتش میکند شاهد هستیم که تلفات انسانی وحشتناکی به بار می آورد و بسیاری از خانواده ها را بخاطر جنگ طلبی و افراطی گری خود داغدار میکند و هیچ اهمیتی هم به آن نمیدهد چون دراین رژیم جان انسان ها هیچ اهمیتی ندارد.

رژیم ایران بقول خودش می خواهد قدرت خود را به کشورهای جهان نشان دهد اما به چه قیمتی؟ به قیمت اینکه مردم ایران نان در سفره ندارند ، مردم ایران در  فلاکت و فقر زندگی میکنند پس این رژیم  در طول ۴۰سال نشان داده که فقط به فکر قدرت طلبی و ترویج مذهب گرایی در منطقه و جهان است و به فکر ملت مظلوم ایران نیست.

دولت رژیم ایران بجای اینکه دنبال ریشه یابی مشکلات اقتصادی فراوان مملکت باشد که چگونه روز به روز  قیمت ارز و طلا و سکه به شکلی نجومی بالا می رود به فکر فروش آب و  خاک ایران است تا کمبود های خود را جبران کند اما بی خیال کمبودهای مردم شده که چگونه زندگی پر مشقت خود را سپری می کنند!

PM:08:24:16/07/2020
‌ ‌ 1012 ‌‌بار دیده شده‌‌