سرکرده سپاه پاسداران: هشتاد هزار میلیارد تومان اختلاس رقمی نیست!

آسونیوز- یزدی سرکرده سپاه محمد رسوالله تهران دیروز سه شنبه برابر با 4 شهریورماه  جاری عنوان کرد که، هشتاد هزار میلیارد تومان (000/000/000/80) اختلاس سال های اخیر در برابر بودجه کشور رقمی ناچیز است.

این سرکرده سپاه محمد رسوالله تهران که یکی از مراکز سپاه در راستای سرکوب اعتراضات مردمی در تهران است، در ادامه افزود که، این رقم خیلی قابل توجه نیست که تعدادی از افراد نسبت به آن داد و بیداد می کنند.

در حالی این سرکرده سپاه اختلاس های میلیاردی سران سپاه و دیگر مسئولین حکومتی و آقا زاده ها را ناچیز می داند که، به اعتراف خود مجلسیان بیش از نوزده میلیون حاشیه نشین در ایران در بدترین شرایط ممکن زندگی می کنند.

رقم اختلاس های سران و حاکمیت ناچیز است، اما با همین مبلغ به اصطلاح ناچیز می توان هزاران جوان بیکار را شاغل کرد. هزاران دانش آموزی که به علت نداری ترک تحصیل کرده اند را مجددن به مراکز آموزشی بازگرداند.

در این میان باید ساخت و سازهای کلان در سوریه، کمک های میلیارد دلاری به رژیم اسد، حوثی های یمن، حزب الله لبنان و گروه های حشدالشعبی در عراق و همچنین دیگر نیروهای نیابتی رژیم جمهوری اسلامی در منطق و جهان اشاره کرد که تنها بخشی از ثروت های برباد رفته محسوب می شود.


AM:09:35:26/08/2020
‌ ‌ 1051 ‌‌بار دیده شده‌‌