پیشنهاد مضحک نماینده مجلس زن به دختر حاکم دبی: به ایران بیائید تا معنای امنیت و آزادی را احساس کنید

آسونیوز- در پی انتشار ویدیویی مبنی بر گروگان گرفته شدن لطیفه (دختر حاکم دبی) در فضای مجازی توسط پدرش، زهرا الهیان (عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس) در سخنانی مضحک، بهت انگیز و بی اساس خطاب به این دختر اعلام کرده که به ایران بیائید تا از نعمت آزادی و حقوق بشری بهرمند شوید.

این نماینده مجلس به دنبال انتشار خبر گروگان گرفته شدن لطیفه دختر حاکم دبی، در اظهاراتی سخیف و بی اساس گفته: در فضای پر از آزادی همراه با آسایش و آرامش در جمهوری اسلامی، همانند سایر زنان و دختران می توانید در ایران زندگی کنید.

سخنان فریبنده زهرا الهیان که همانا در راستای فریب افکار عمومی و همچنین توجیه فشار سیستماتیک حاکمیت ایران بر زنان و دختران و آپارتاید جنسی صورت گرفته، واکنش های بیشماری را در شبکه های اجتماعی در پی داشت.

در این میان می توان به نوشته ها یک خواننده که به صراحت به دختر حاکم دبی توصیه کرده که به جای ایران به کره شمالی بروید که حداقل از روسری و توسری و حجاب اجباری، گروگان گیری و بعضن مبادله ی آنها با تروریست های وابسته به اطلاعات و سپاه که در سفارتخانه های ایران فعال هستند و خبری از این دست اقدامات فراقانونی نیست، اشاره کرد.


PM:05:35:20/02/2021
‌ ‌ 735 ‌‌بار دیده شده‌‌


پربیننده ترین ها ‌