روشن شدن زوایای بیشتری از کارشکنی مسئولان در امر واردات واکسن به ایران

آسونیوز- در پی موج تازه ی کرونا و جانباختن صدها تن و همچنین شناسایی هزارن مبتلای دیگر در روز، زوایای بیشتری از تعمدی بودن و مانع تراشی ها در خصوص ورود واکسن کرونا افشا می شود.

در همین رابطه، علیرضا زالی (رییس ستاد مقابله با کرونا در تهران)، ضمن اشاره به بازگرداندن کمک های بین اللملی و ممنوعیت تعمدی ورود واکسن به ایران، اعلام کرد که، ما آمار مرگ و میر ناشی از کرونا را از سازمان بهداشت جهانی پنهان کرده ایم.

محمد حسین قوسیان مقدم از دیگر عناصر حکومتی و (دبیر کل جمعیت هلال احمر ایران) در همین زمینه اذعان کرد که، از بهمن ١٣٩٩ می توانستیم واکسن وارد کنیم، اما اجازه ندادند.

علی خامنه ای به طور مشخص از تریبون حکومتی صداوسیما اعلام کرد که، وارد کردن واکسن های خارجی از جمله واکسن آمریکایی و بریتانیایی به ایران ممنون است و همین امر، موجب گسترش کرونا و کشتار مردم شده است.

حال روشن شدن زوایای تازه ای از کارشکنی مسئولین از عدم اجازه ورود واکسن به ایران و عدم پذیرش مسئولیت آن، خشم همگانی را در پی داشته است.

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که مراسمات مربوط به ماه محرم در کشور لغو نشده و این مراسم بدون رعایت فاصله‌گذاری کماکان برگزار می‌شود.

در ضمن، بر اساس آمارهای حکومتی، تنها در یک هفته ی گذشته دستکم ٣٥٠٠ نفر جان خود را از دست داده اند.


AM:09:41:13/08/2021
‌ ‌ 314 ‌‌بار دیده شده‌‌