دومین روز فعالیت رسانه ای در گرامی داشت یاد کاک فواد مصطفی سلطانی

آرام محمدی

آسونیوز- درک رهبری کاک فواد مصطفی سلطانی از اعتصابات عمومی و مهاجرت های دسته جمعی و همگانی همچون کوچ تاریخی مریوان و غیره، نشان از پی بردن ایشان به اهمیت جنبش های مدنی بود.

حضور کاک فواد و شورای رهبری وقت کومه له و مانورهای سیاسی و جنبش های اجتماعی در آن برهه ی حساس زمانی، رژیم جمهوری اسلامی را به شکست واداشت و نقش رهبری کاک فواد در جنبش مبارزاتی کردستان، پس از گذشت سالیان متمادی کماکان پررنگ است.

از دیدگاه کاک فواد، جنبش توده های مختلف مردمی توام با پویایی و مقاومت و مبارزه ی حق طلبانه، از نمونه های بارز و با ارزش برای مبارزه ی آزادیخواهانه ی جنبش کردستان و حتی سراسر ایران تلقی می شد و این امر از اهمیت اساسی و ویژه ای نزد ایشان برخوردار بود.

بر همین اساس، فعالین زاگرس کومه له در شهرها و روستاهای مختلف کردستان در آستانه ی ٩ ام شهریورماه جاری و برای دومین روز متوالی اقدام به فعالیت تبلیغی کرده و یاد و خاطره و جانفشانی های کاک فواد مصطفی سلطانی و تمامی جانباختگان این  حزب و همه ی جناباختگان راه آزادی ملت کُرد را گرامی داشتند.

فعالین کومه له با پخش تراکت و نصب بنر، برافراشتن پرچم کومه له، دست نوشته و دیوار نویسی با مضمون ارج نهادن به کاک فواد و دیگر جانباختگان راه رهایی، یک بار دیگر با اهداف این عزیزان تجدید عهد و پیمان کردند.

محل و مکان هایی که در آن اقدام به فعالیت شده عبارتند از:

١- بوکان برای دومین بار/ کوچه ها و سطح خیابان های این شهرستان و نواحی در تابعیت آن 
٢- مریوان دومین بار/ بلوار عبادت، خیابان جمهوری، میدان ناری، محله ی چوارباغ، محله ی محمدی، دارسیران ٢، محلات زاگرس و گلشن
٣- روستای سردوش و روستای بزرگ نی از توابع مریوان
٤- سنندج دومین بار/ خیابان شالمان، دانشگاه علوم پزشکی، خیابان های فرح، سیروس و چهارباغ
٥- سروآباد/ میدان گلها، میدان نوروز، خیابان شیخان

PM:04:20:30/08/2021
‌ ‌ 303 ‌‌بار دیده شده‌‌