عدم پاسخگویی بیت خامنه ای در خصوص نهادهای تحت مالکیت او

آسونیوز- از همان ابتدای انقلاب مردم ایران که توسط رژیم جمهوری اسلامی با فرافکنی و فریب افکار عمومی تسخیر شد، نهادهای به اصطلاح انقلابی رنگارنگی در قالب های گوناگون و با اهداف مختلف ایجاد شدند.

پس از مرگ خمینی، این نهادهای میلیاردی از جمله "بنیاد به اصطلاح مستضعفان، اوقاف، ستاد اجرایی خمینی، کمیته امداد، نهادهای فرهنگی، آستا نها و مکان های مذهبی" و ده ها مرکز درآمدزای دیگر کماکان و به طور مستقیم زیر نظر علی خامنه ای و بیت او اداره می شوند و هیچ ارگان دیگر و یا فردی در هر مسندی حق نظارت، حسابرسی و شفاف سازی این نهادها را ندارد.

ارگان ها و نهادهای تحت مالکیت علی خامنه ای و بیت او دارای هیچ فیلتری نیستند و با توجه به شرایط بد اقتصادی و معیشتی مردم، هیچ مالیاتی هم پرداخت نمی کنند و تا کنون هیچ اطلاعات آماری هم از سوی این نهادها ارائه نشده و در عین حال هم، دارای کارتل های بزرگ اقتصادی و درآمدهای نجومی هستند.

حال با توجه به وضعیت معیشتی مردم و اقتصاد ورشکسته و بیمار ایران، هزینه های سرسام آور نهادهای تحت مالکیت خامنه ای، سپاه و وزارت اطلاعات، سازمان ها و وحوزه های دینی، دزدی های کلان، اختلاس، زدوبند های درون جناحی و غیره همه و همه در راستای سرکوب و خفقان بیشتر با هدف بقا و ماندگاری نظام و کمک به نیروهای نیابتی و بی ثبات کردن منطقه و جهان کماکان به قوت خود باقیست.

با این وجود، انتقاد کردن و یا بررسی و شفاف سازی در مورد نهادها و ارگان های تحت مالکیت و نظارت خامنه ای در هر شرایطی برای همگان هزینه بردار خواهد بود و این نهادها و افراد نزدیک به بیت او، می توانند در امورات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره، خودسرانه دخالت نمایند.


AM:10:17:18/05/2022
‌ ‌ 99 ‌‌بار دیده شده‌‌