کاوه سلیمانی بازهم افتخار افرید

قهرمانى كاوه سليمانى در مسابقات بين المللى موى تاى منطقه آزاد انزلى با نام كاسپين كاپ توانست مدال طلای این مسابقات را از ان خود کند.  
 اسونیوز:بنابه خبر دریافتی، طی روز های گذشته کاوه سلیمانی قهرمان موتای جهان و شهروند کرد ساکن شهرستان سقز از توابع استان کردستان، و اسطوره موی تای ایران در مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ-موتای حرفه ای جام کاسپین شرکت بعمل اورد و توانست مدال طلای این مسابقه را بدست اورد،مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ-موی تای حرفه ای جام کاسپین برای نخستین بار در منطقه ازاد انزلی در روز 13 ابان برگزار شد.

این مسابقات بصورت حرفه ای در 3 راند 3 دقیقه ای و با شرکت 8 رزمی کار برتر کشور های حاشیه دریای خزر و 8 رزمی کار برتر کیک بوکسینگ-موتای ایران که همگی از قهرمانان جهانی، اسیایی و اروپا هستند برگزار شد.

براساس این گزارش کاوه سلیمانی "شاگرد بهنام بابامیری"کاپیتان تیم ملی موتای ایران با حضور در این مسابقات با ورزشکار اذربایجانی به رقابت پرداخت و توانست با اقتدار حریفش را ناکوت کند و باز هم به مقام قهرمانی دست یابد.

مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ-موتای حرفه ای جام کاسپین با حمایت منتطقه ازاد انزلی در 13 ابان ماه به صورت جایزه بزرگ طلا و تک بازی جایزه نقره برگزار گردید.

لازم به ذکر است، جناب اقای کاوه سلیمانی با  شرکت در مسابقات المپیک 2016 که در کشور برزیل برگزار گردید، توانست مدال طلای جهانی موی تای را از ان خود کند.


AM:09:10:05/11/2016
‌ ‌ 3169 ‌‌بار دیده شده‌‌


پربیننده ترین ها ‌