تکرار اتهامات بی اساس در معارفه ی استاندار جدید کردستان در مورد احزاب کُرد

تکرار اتهامات بی اساس در معارفه ی استاندار جدید کردستان در مورد احزاب کُرد

آرام محمدی

آسونیوز- در پی تودیع و معارفه ی استاندار جدید کردستان در روز دوشنبه برابر با ١ ام آذرماه جاری، احمد وحیدی (وزیر کشور) در سخنانی تکراری و مضحک، یک بار دیگر احزاب کُرد اپوزیسیون ایران را مانع پیشرفت در کردستان دانست.

در این معارفه ی فرمایشی، وزیر کشور کنونی دولت ابراهیم رییسی و یکی از سرکردهای پیشین سپاه قدس، عدم خدمت گزاری رژیم جمهوری اسلامی در قبال شهروندان کُرد و کردستان را همچون همیشه با سناریو سازی متوجه احزاب کُرد کرده، و از پذیرش بار مسئولیت ملیتاریزه و امنیتی کردن کرستان سر باز زد.

در حالی احمد وحیدی احزاب کُرد را مانع پیشرفت کردستان می داند که، در طول ٤٢ سال گذشته تا کنون، رژیم جمهوری اسلامی همواره به دید نظامی، امنیتی و سیاسی به کردستان نگریسته است.

این عنصر حکومتی وابسته به سپاه، در ادامه ی اظهارات تنش زا و متناقض خود، و جهت توجیه کردن و سرپوش گذاشتن به کشتار کولبران، دستگیری های فله ای جوانان و فعالین عرصه های مختلف، سرکوب زنان و ده ها مورد دیگر نقض حقوق بشر در شهرهای مختلف کردستان، احزاب کُرد اپوزیسیون را مورد هجمه ی تبلیغی قرار داد.

با وجود به کارگیری همه ی ابزارها، ترفندها و پروپاگاندای حکام ایران و عناصر وابسته ی آن، احزاب کُرد و بویژه حزب کومه له کردستان ایران، همیشه و در همه ی شرایط بحرانی در ایران و بالاخص در کردستان که خود رژیم جمهوری اسلامی باعث و بانی آن بوده، حامی و پشتیبان ملت کُرد بوده و شهروندان فهیم نیز متقابلا احزاب کُردی را برخاسته از بطن جامعه و توده های مردمی دانسته و در عین حال نیز از تمامی ملیت های ایرانی دفاع کرده است.

لازم به توضیح است که، جلسه تودیع و معارفه ی استاندار جدید کردستان که در سینما بهمن سنندج برگزار شد، اسماعیل زارعی کوشا به جای بهمن مرادنیا منصوب گردید.357 بار دیده شده‌‌


AM:09:44:24/11/2021