جبهه دمکراتیک ایران: توطئه ی رژیم جمهوری اسلامی علیه زندانی های حزب کومه له را خنثی کنید

جبهه دمکراتیک ایران: توطئه ی رژیم جمهوری اسلامی علیه زندانی های حزب کومه له را خنثی کنید
اپوزسیون و رسانه باید هوشیار باشند و توطئه رژیم فاسد ولایت فقیه علیه شهروندان به ویژه زندانی های حزب کومه له را خنثی کنند.

موج جدید سرکوب ها، همه ی مخالفین، کنشگران مدنی و اجتماعی را در بر گرفته است. این موج به دستور علی خامنه ای و کارگردانی رئیسی و زمانیکه اعتراضات معلم ها اوج گرفت کلید خورد.

دستگاه پلیسی حاکم به این جمع بندی رسید، سیل بنیان کن اعتراضات مدنی پایه های پوسیده اش را در هم خواهد کوبید؛ از همانجا دست به بازداشت گسترده ی رهبران معلم ها زد و سپس موج سرکوب را تشدید و به تمامی حوزه ها تسری داد.

دستگاه فاشیستی حاکم هر نیروی فعال سیاسی از مادران دادخواه از جمله ناهید شیر بیشه تا اصلاح طلبانی چون مصطفی تاج زاده و هنرمندانی از جمله  پناهی و مخالفین با حجاب اجباری چون سپیده رشنو از مخالفین سیاسی و عضو شورای رهبری جبهه ی دموکراتیک ایران یاسمین حنیفه و بهایی ها چون  فریبا کمال آبادی را باز داشت کرده که موج بازداشت و تهدید بسیار گسترده و شدید است.

به راه اندازی اقدامات کلیشه ای و ضد بشری چون اعترافات اجباری و اقدام برای ترور روزنامه نگار مسیح علینژاد در چارچوب  همین طرح جدید سرکوب است.

اما در این موج سرکوب ضد بشری دست به اقدامی کثیف زده و با بازداشت چند تن از اعضای حزب کومه له که در کار تبلیغی و تشکیلاتی در منطقه ی ارومیه بوده اند، به دروغ آنها را به اسرائیل و اقداماتی چون بمب گذاری در مراکز هسته ای منتسب کرده است.

رژیم فاسد ولایت فقیه و دستگاه امنیتی جهنمی و ضد بشری و ضد ایرانی اش به لحاظ دروغگویی و پرونده سازی علیه شهروندان ایرانی، بسیار بد سابقه و بدنام است.

جبهه ی دموکراتیک ایران ضمن محکومیت اقدامات سرکوبگرانه ی اشغالگران حاکم بر ایران، اکیدا از اپوزسیون ها و رسانه های آزاد  می خواهد بر موج سرکوب جدید تمرکز کرده و با روشنگری و مبارزات پیگیر، یک بار دیگر با اتحاد در عمل و همبستگی ملی، این اوباش حاکم را سر جای خود بنشانند.

زنده باد آزادی و دموکراسی سکولار

گسسته باد زنحیر استبداد ملاهای حاکم

برقرار باد برابری، عدالت و پیشرفت

۱۰ مرداد ۱۴۰۱ خورشیدی

63 بار دیده شده‌‌


PM:07:55:02/08/2022